Zadzwoń pod numer 513 820 323 i zamów przez telefon!

Sleep Technology™ by TEMPUR®

Sleep Technology by TEMPUR

Sleep Technology™ by TEMPUR®

Nieskończona pasja do innowacji i chęci zapewnienia najlepszej możliwej jakości snu umożliwiła stworzenie wyjątkowych materaców TEMPUR.

Innowacja jest w DNA TEMPUR

Początek historii narodził się w chwili, gdy NASA opracował wyjątkowy materiał, redukujcy nacisk. Miał on wspierać astronautów podczas lotów w kosmos. Kolejne badania i rozwój technologii, naukowcy i inżynierowie wykorzystali, aby stworzyć kolekcję materaców i poduszek oraz innych produktów umożliwiających sen.

Ciągłe dążenie do perfekcji

Dziesiątki milonów dolarów inwestowanych w badania i rozwój. Wsparcie ekspertów i specjalistów w dziedzinie snu. Wszystko to, by mieć gwarancję, że każdy produkt TEMPUR zapewnia co noc kojący sen. Poczuj się jak w stanie nieważkości.

Jak działa Tempur

Materiał TEMPUR reaguje na temperaturę, wagę i kształt ciała, zapewnia indywidualny komfort i podparcie. Nie ma znaczenia w jakiej pozycji się znajdujemy, jaką uznajemy za najwygodniejszą, materiał ten dopasuje się do kształtu ciała, dając podparcie jakiego potrzebujemy.

Projekt najlepszego możliwego snu

Eksperci TEMPUR z dziedziny snu, projektanci, inżynierowie przez lata opracowywali i ulepszali materiał TEMPUR, aby mieć pewność, że przyniesie indywidualne podparcie i wyjątkowy komfort.Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć