Meble młodzieżowe do małego pokoiku - kolekcja BUMERANG

Meble młodzieżowe do małego pokoiku - kolekcja BUMERANG

Mały pokój = duży problem? Niekoniecznie, jeśli umiejętnie się go zaaranżuje, a z meblami BUMERANG marki Lenart staje się to banalnie proste. Młodzieżowa kolekcja łączy w sobie kilkanaście wielofunkcyjnych brył, które można dowolnie ze sobą zestawiać, by idealnie wpasować je w układ wnętrza i potrzeby młodego człowieka. Efekt to spójna i zarazem modna aranżacja — zorganizowana przestrzeń sprzyjająca nauce, wypoczynkowi i rozwijaniu pasji.


Idealna kolorystyka dla małego pokoju młodzieżowego

Pierwszy podstawowy trik stosowany podczas aranżowania małych pokoików polega na wykorzystaniu jasnej kolorystyki. Niekoniecznie jednak tej białej! Co prawda najefektywniej powiększyłaby ona ciasną przestrzeń, ale zastosowanie jej w pokoju młodej i wiecznie ruchliwej osoby szybko okazałoby się sporym błędem. Białe meble trudno utrzymać w czystości, więc jeśli są regularnie używane, błyskawicznie się brudzą i niszczą — a nie znamy ani jednego nastolatka, który chciałby codziennie je przecierać. Proponujemy więc znacznie praktyczniejszą alternatywę, czyli mebelki BUMERANG w modnej szaro-grafitowej kolorystyce. Jaśniejsze fronty szafek i komódek wizualnie powiększają przestrzeń, efektownie kontrastując z ciemnymi akcentami, które tworzą dla nich dekoracyjną oprawę. Ciekawym akcentem są również zabawnie wygięte uchwyty występujące w aż 6 różnych barwach — nastolatek sam może wybrać, która kolorystyka podoba mu się najbardziej!Szafka czy łóżko? I jedno, i drugie!


Łóżko młodzieżowe Bumerang BR-11

Aby nastolatek zawsze był pełen sił i energii do życia, należy stworzyć dla niego przytulną przestrzeń do wypoczynku. Najważniejszą rolę odegra w niej łóżko. A skoro musi ono pojawić się w pokoju, warto połączyć je z innym meblem tak jak to dzieje się w przypadku modelu BUMERANG. Praktyczne łóżko z materacem o standardowym rozmiarze 90x200 sprytnie ukryło w swojej konstrukcji aż trzy pojemne wnęki, które świetnie zastępują standardowe półki — nastolatek może przechowywać w nich maskotki, książki i inne skarby, wykorzystując przestrzeń, która najczęściej pozostaje pusta. A to wciąż nie wszystko! Kolejnym elementem bryły jest praktyczny pojemnik na pościel. W efekcie nowoczesne łóżko BUMERANG odgrywa trzy różne funkcje, a zajmuje dokładnie tyle samo miejsca, co standardowe pojedyncze łoża.Półkotapczan — wielofunkcyjna alternatywa dla łóżka

Półkotapczan Bumerang BR-14


Łóżko z pojemnikiem na pościel i dodatkowymi półkami to praktyczne rozwiązanie, ale jeszcze ciekawszym modelem z kolekcji BUMERANG jest półtapczan z materacem. Pod względem funkcjonalności nie ma sobie równych. To połączenie rozkładanej części do spania, otwartych półek i dwóch zamykanych szuflad. Przemyślana konstrukcja meblościanki doskonale odnajdzie się w małych pokoikach — zwłaszcza w tych bardzo ciasnych, w których nawet pojedyncze łóżko mogłoby przesadnie ograniczyć wolną przestrzeń. W zaprezentowanym modelu jest ono składane, dlatego po przespanej nocy nastolatek błyskawicznie może je podnieść, by automatycznie zyskać więcej miejsca i dużą swobodę działania. A gdy znów ma ochotę odpocząć, ponownie rozkłada swoje mobilne łoże. Takie to proste.

Sprytne wykorzystanie narożników

W większości aranżacji to właśnie narożniki najczęściej pozostają zupełnie niewykorzystane. Niby trudno cokolwiek w nich ustawić, a jednak firma LENART i dla nich znalazła właściwe zastosowanie. Wzbogaciła kolekcję mebli młodzieżowych BUMERANG aż czterema narożnymi bryłami — trzema dużymi szafami i jednym wąskim regałem. Szafy świetnie sprawdzą się w roli nastoletniej garderoby. W ich wnękach występują drążki na odzież wierzchnią oraz kilka półek przeznaczonych do przechowywania obuwia, czapek, plecaków i innych dodatków. Są tak pojemne, że nie tylko świetnie uporządkują dziecięce ubranka, ale też pozwolą na przechowanie dodatkowych przedmiotów, zabezpieczając je przed kurzem i zabrudzeniami. A gdy okaże się, że nastolatkowi wciąż brakuje wolnego miejsca na jego skarby, problem rozwiąże narożna półka, którą wystarczy ustawić w innym kącie pomieszczenia. Sprytnie!


młodzieżowa kolekcja Bumerang


Kolekcja mebli do małego pokoju młodzieżowego marki LENART została bardzo zmyślnie opracowana. Jej jasna kolorystyka i wielofunkcyjne konstrukcje brył w stu procentach odpowiadają potrzebom niewielkich pomieszczeń. Podstawę aranżacji BUMERANG utworzy łóżko z wnękami bądź praktyczny półkotapczan oraz narożne szafy i regał. Dowolnie można dobierać do nich kolejne elementy — m.in. biurko, komody o zróżnicowanych rozmiarach, stojące i wiszące półki oraz wąskie szafy i regały. Możliwości jest nieskończenie wiele. To właśnie z tego powodu linia BUMERANG stała się zdecydowanym ulubieńcem naszych klientów spośród wszystkich młodzieżowych kolekcji.

Zatwierdź komentarz

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć