Zadzwoń pod numer 513 820 323 i zamów przez telefon!

Płacę później PayU

Płacę później PayUCo zyskujesz dzięki PayU Płacę później?Płacę później PayU Zakupy bez środków na koncie

Zakupy bez środków na koncie

Za zamówienie nie płacisz z góry.

Płacę póżniej PayU Sprawdzasz produkt

Sprawdzasz produkt

Zamówienie opłacasz dopiero po jego otrzymaniu.

Płacę później PayU Płacisz kiedy ci wygodnie

Płacisz kiedy Ci wygodnie

Na zapłatę masz 30 dni od zakupu, a jeśli nie zdążysz, możesz rozłożyć spłatę na raty.Jak działa PayU Płacę później?Płacę póżniej PayU Infografika

Pytania i odpowiedziKiedy można skorzystać z PayU Płacę później?‬‬‬‬‬

Z tej metody płatności możesz skorzystać, jeżeli: składasz zamówienie o wartości 100 – 2 000 zł, przejdziesz pozytywnie automatyczną weryfikację danych.

Kiedy można skorzystać z PayU Płacę później? Jak opłacić zamówienie?

Za zakupy w Twoim imieniu płaci nasz partner finansowy. Po pierwszej transakcji z PayU Płacę później, dostaniesz email z linkiem do Twojego panelu klienta w Monedo (którego właścicielem jest Kreditech Polska Sp. z o.o.). Możesz stamtąd wygodnie spłacić pożyczkę online: kartą lub przelewem. Kwotę zamówienia wpłacasz na rzecz pożyczkodawcy, który zapłacił za Twoje zakupy.

Co zrobić, jeśli nie zdążę spłacić pożyczki w 30 dni?

Po 30 dniach od zakupu spłata zostanie automatycznie rozłożona na 6 rat. Zanim to nastąpi, możesz skrócić okres spłaty do 3 miesięcy. Symulację spłaty znajdziesz pod linkiem.

Co się dzieje w przypadku zwrotu towaru?

Zamówienie zostaje automatycznie anulowane, a sklep zwraca pożyczkodawcy pieniądze. Jedynym obowiązkiem klienta jest odesłanie towaru, zgodnie z regulaminem sklepu.

Czy otrzymam powiadomienie o zbliżającym się terminie zapłaty?

Przed upływem 30 dni od zakupu dostaniesz email z przypomnieniem o płatności.

Kim jest nasz partner finansowy?

Kreditech Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie to innowacyjna firma z branży Fintech, założona w 2012 roku w Niemczech. Pożyczkodawca gwarantuje szybki, wygodny i bezpieczny proces. Wniosek jest w 100% online. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.Raty PayU

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć