biurka

Biurka

Biurko – w teorii prosty mebel skrzyniowy, będący niezbędnym elementem wielu pomieszczeń. Zwykle umiejscawiany w sypialni, biurze lub pokoju młodzieżowym, jednak w mniejszych domach można go też ustawić w samym salonie czy jadalni, tworząc w ten sposób niezależną przestrzeń do pracy. Dobrze wykorzystany pobudza do kreatywnej pracy, ułatwia naukę i pomaga w odrabianiu lekcji. Biurka rozwijają różnorodne zainteresowania. Są idealnym miejscem do pisania książek, czytania, wykonywania zadań na komputerze i szkicowania. Odwiedzając nasz sklep meblowy, od razu jest się zasypanym imponującą gamą mebli biurowych. Mają odmienne zastosowania, przystosowane są do potrzeb różnych osób, a ich designy są tak różnorodne, że z łatwością dopasowują się do wielu aranżacji.


Różne oblicza biurka

Najbardziej funkcjonalne są biurka zawierające szuflady. Występują w kolekcjach dedykowanych pokojom młodzieżowym, dlatego bez trudu można dopasować do nich łóżko jednoosobowe czy dekorujące puste ściany półki na książki. Pojemne szuflady zostaną świetnie wykorzystane przez każdego nastolatka. Pomieszczą sporą ilość podręczników, zeszytów i szkolnych narzędzi, wprowadzając do pokoju idealny i sprzyjający efektywnej nauce porządek. Każdy przedmiot będzie mieć swoje oddzielne miejsce, a dziecko w razie potrzeby z łatwością go znajdzie. Nasze biurka młodzieżowe wyróżniają się na tle brązowych i prostolinijnych kontenerów – przewijające się na ich powierzchniach nieszablonowe połączenia kolorystyczne jeszcze bardziej stymulują młody umysł do pracy i uczą kreatywnego podejścia. W ofercie posiadamy także doskonale odzwierciedlające główne zasady ergonomii biurka narożne. Można zagospodarować nimi te części pomieszczeń (narożniki), które zwykle pozostają puste, wykorzystując w ten sposób całą przestrzeń mniejszego pomieszczenia. Przypominają swoim kształtem literę L i posiadają większy blat – nietypowa konstrukcja zapewnia jeszcze większy komfort podczas użytkowania, pozwalając na wykonywanie specjalistycznych prac, wymagających posiadania sporej ilości miejsca. Polecamy także biurka komputerowe, uzupełniające niemalże wszystkie meble młodzieżowe i meble sypialniane. Składają się z wysuwanych półek, na których można ustawić klawiaturę, szerokich blatów pozwalających na bezpieczne umiejscowienie ekranu oraz dodatkowych elementów, doskonale organizujących miejsce pracy lub nauki. Najbardziej wymagających użytkownikom proponujemy biurko pod laptopa z dodatkową nadstawką. Można przechować na niej sporą ilość dokumentów i jeszcze lepiej zadbać o ład w swoim otoczeniu.

Filtry

Cena

229,00 zł - 749,00 zł

Szerokość (cm)

106 - 152

Wysokość (cm)

73 - 93

Głębokość (cm)

27 - 67

Producent

Biurko Chicory Biurko Chicory
-10%
Biurko CHRB211-M213
wysyłka 5-10 dni roboczych
449,00 zł499,00 zł
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć