poduszki

Poduszki

Poduszka nie jest tylko i wyłącznie elementem dekoracyjnym sypialni. Od niej może zależeć jakość snu i poziom jego higieny. Musi odpowiednio podtrzymywać wszystkie partie kręgosłupa, układając jednocześnie całe ciało w wygodnej i naturalnej dla niego pozycji. Nawet najlepsze stelaże do łóżek połączone z półmiękkimi materacami nie zagwarantują nikomu przyjemnego odpoczynku, jeśli dopasowana do nich poduszka jasiek będzie zbyt twarda, gruba lub nieodpowiednio uformowana.

Jakie poduszki można znaleźć w naszym sklepie?

Dla każdego coś dobrego – w swoich produktach wykorzystujemy różne rodzaje wypełnień. Najbezpieczniejsze dla dzieci oraz osób posiadających skórę wrażliwą i skłonną do alergii będą wypełnienia naturalne. Delikatny puch, którym uzupełniamy poduszki i kołdry, doskonale poradzi sobie z odprowadzaniem nadmiaru wilgoci z ciała, zapewni mu odpowiednio wysoką temperaturę, a dzięki lekkiej strukturze nie przegrzeje organizmu. Wypełnienie z pierza spodoba się osobom preferującym miękkie podłoże do spania, a poduszka z gryki dzięki swoim specjalistycznym właściwościom przeciwzapalnym zapobiegnie rozwojowi roztoczy i bakterii, zapewniając higieniczne warunki w sypialni. Poduszki do siedzenia wypełnione elastyczną pianką bądź naturalnym lateksem samodzielnie dopasują się do pozycji ciała, odpowiednio podtrzymując odcinek szyjny kręgosłupa. Nasze produkty dbają o komfort nocnego wypoczynku, ale mogą być też wykorzystywane w innych celach i nie tylko w sypialniach. Klasyczne i proste krzesła drewniane nabiorą zupełnie nowego wyglądu, jeśli umieści się na nich barwne poduszki ozdobne do salonu. Przełamią one jasny dekor mebli i stworzą wyjątkowo wygodne miejsca do siedzenia. Każdy z przyjemnością na nich przysiądzie, zrelaksuje się, spożyje obiad z całą rodziną i nawet po kilku godzinach spędzonych na krześle nie odczuje bólu w dolnych częściach kręgosłupa. Prozdrowotne poduszki ozdobne polecamy wykorzystać w każdym miejscu, w którym domownicy spędzają sporą ilość wolnego czasu. Niektóre z nich mają zdolność do zapamiętywania kształtu ciała i dzięki temu za każdym razem równie świetnie podtrzymują sylwetkę – nie trzeba się na nich wiercić i przekręcać, od razu można zająć się czystym relaksem. Doskonałym przykładem prozdrowotnego produktu jest poduszka szwedzka, idealna dla osób mających problemy z bezsennością, odczuwającymi częste bóle kręgosłupa czy narzekającymi na napięcia nerwowe. A co zaproponować dzieciom? Na pewno spodoba im się poduszka emoji w pięknym żółtym kolorze. W ofercie posiadamy także pasujące do niej kołdry.

Filtry

Cena

78,00 zł - 692,00 zł

Szerokość (cm)

50 - 72

Wysokość (cm)

8 - 14

Głębokość (cm)

33 - 50

Producent

Wkład poduszki

Rodzaj poduszki

Pozycje spania

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć