Stelaże

Dobierając meble sypialniane do swojej oferty, w sposób szczególnie rygorystyczny podeszliśmy do ich wyglądu i funkcjonalności. Sypialnia powinna być miejscem wyciszającym i uspokajającym, zapewniającym idealne warunki do snu i nocnej regeneracji. Aby przygotować taką przestrzeń, należy zainwestować w porządne łóżko i umieścić na nim stelaż, który stanie się podporą każdego materaca. Zagwarantuje mu jeszcze lepszą wentylację, przedłuży jego trwałość, wspomoże amortyzację ciała i podwyższy poziom wygody całego zestawu do spania. Dobry stelaż pod materac to podstawa efektywnego wypoczynku, o której nie wolno zapominać.


Specjalistyczne stelaże do łóżek - kwintesencja ergonomii

Zachęcamy do odejścia od wyrobów o sztywnych i niezmiennych konstrukcjach. Znacznie lepszym wyborem będzie stelaż regulowany. Przytwierdzany na stałe do łóżka, pozwala wykonywać w nim dowolne czynności. Umożliwia swobodne zmienianie pozycji ciała – regulowane wezgłowie i podnóżek pozwalają na uniesienie nóg lub górnych partii sylwetki. Wystarczy wygodnie się ułożyć, aby zająć się później czytaniem książek, oglądaniem filmów czy czystym relaksem. Specjalistyczną i najbardziej nowoczesną odmianą regulowanego produktu jest stelaż elektryczny. Tworzony z wysokojakościowych materiałów, staje się towarem luksusowym, z którego mogą skorzystać rehabilitujący się pacjenci, ludzie starsi, a także osoby nade wszystko ceniące sobie wysoką wygodę. Stelaż elektryczny do łóżka obsługuje się przy pomocy pilota lub wmontowanego w jego boczną ramę sterownika. Składa się z kilku regulowanych stref, których wysokością jego użytkownik może dowolnie manewrować, nie musząc w tym celu wstawać z łóżka.


Bogata oferta naszych stelaży

Aby ułatwić klientom zakupy, zbiór wszystkich stelaży podzieliliśmy na kilka grup kompatybilnych z konkretnymi rozmiarami łóżek. Stelaż do łóżka 160x200 to uniwersalna propozycja dla podstawowych mebli dwuosobowych, podczas gdy dzieciom i osobom śpiącym w pojedynkę w zupełności wystarczy stelaż do łóżka 90x200. Każdy nasz produkt zapewnia wysoką elastyczność, świetnie zgrywając się z ułożeniem ciała i jednocześnie solidnie je podtrzymując. Trwałe połączenie belek wykonanych z jakościowego drewna poradzi sobie nawet z większym obciążeniem i spokojnie utrzyma dorosłego mężczyznę o wadze 130 kg czy śpiącą na łóżku parę. Nasze stabilne stelaże łóżkowe zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ich zakup to wspaniała inwestycja na lata, dzięki której każdy zdoła wypocząć w jeszcze bardziej komfortowych warunkach.

Filtry (użyj ich, aby znaleźć najlepszy produkt)

Cena

162,00 zł - 1 850,00 zł

Rozmiar

Rodzaj stelaża

Regulacja zagłówka

Regulacja zanóżka

Wysokość

Regulacja twardości

Pas wzmacniający

Rodzaj drewna

Producent

-10%
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć