szuflady

Szuflady

Kuchnia powinna być pomieszczeniem wysoce funkcjonalnym i ergonomicznym. Umieszczone w niej meble kuchenne muszą porządkować wszystkie elementy wyposażenia, w czym zdecydowanie pomogą im nasze szuflady. Pozwalają na wykreowanie wielu użytecznych stref, podwyższających komfort pracy i zdecydowanie ułatwiających gotowanie. Nasze szuflady kuchenne to produkty wielowymiarowe, których rozmiar, stylistykę i budowę można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.


Imponujące możliwości organizacyjne

Nasz sklep internetowy z meblami przygotował ciekawe propozycje dla różnych zestawów mebli. Zróżnicowaliśmy swoje szuflady pod wieloma względami. Odmienne szerokości i wysokości pozwalają im spełniać wiele ciekawych funkcji. Organizery największe i najgłębsze poradzą sobie z przechowaniem kubła na odpady, dużych garnków czy sprzętów kuchennych, podczas gdy te niskie i węższe idealnie uporządkują sztućce oraz drobne przedmioty. Ciekawym pomysłem na efektywne zorganizowanie niewielkiego wnętrza jest zastosowanie szuflady narożnej bądź szuflady zlewozmywakowej. Specjalistyczne systemy naszych produktów dostosują się do dowolnej przestrzeni, nadając jej zupełnie nową rolę. Uzyskana w ten sposób ergonomia wnętrza zostanie szczególnie doceniona w chwilach gotowania – właściwy rozkład szuflad pozwoli wszystko mieć pod ręką, a sprytnie ukryte przedmioty nie zaburzą ładu panującego we wnętrzu.


Specjalistyczne systemy podwyższające komfort użytkowania

Nasze szuflady kuchenne zostały podparte specjalistycznymi systemami, które wpływają na ich użyteczność. Mechanizm blumotion samodzielnie wyhamuje zamykane szuflady, dzięki czemu będą one działać bezgłośnie i delikatnie. Ciche domykanie dodatkowo zabezpieczy całe meble kuchenne zestawy – wyposażone w ten system szuflady nie będą o nie obijać o kanty szafek, w żadnym stopniu nie zarysowując ich powierzchni. Jeszcze bardziej funkcjonalny jest system tip on. Uzupełnione nim meble nie wymagają posiadania żadnych uchwytów – otwiera się je poprzez delikatne naciśnięcie na ich powierzchnię. To rozwiązanie typowo minimalistyczne, warte uwagi ze względu na wysoką estetyczność oraz wygodę. Wszystkie te korzyści można uzyskać także z pomocą innych nowoczesnych systemów – np. popularnych spowalniaczy czy elektrycznych modułów, dodatkowo podwyższających wrażliwość mebli na dotyk. Nasze szuflady kuchenne to propozycje bardzo nowoczesne, które mimo specjalistycznych konstrukcji doskonale sprawdzą się także w pomieszczeniach eleganckich i klasycznych. Bez trudu można dopasować do nich pozostałe meble kuchenne i utworzyć spójną, ergonomiczną aranżację.

Filtry

Cena

161,00 zł - 244,00 zł

Szerokość (cm)

98 - 201

Wysokość (cm)

15 - 23

Głębokość (cm)

43 - 96

Producent

Szuflada do łóżka LIBELLE
- VAT
Szuflada do łóżka LBLL01
wysyłka od 5-10 dni roboczych
162,00 zł199,00 zł
szuflada na pościel
- VAT
Szuflada do łóżka LBLL01
wysyłka od 5-10 dni roboczych
162,00 zł199,00 zł
Szuflada do łóżka MLKL01
- VAT
Szuflada do łóżka MLKL011
wysyłka do 35 dni roboczych
219,00 zł269,00 zł
Szuflada do łóżka SNWL01
- VAT
Szuflada do łóżka SNWL01
wysyłka od 5-10 dni roboczych
235,00 zł289,00 zł
Szuflada do łóżka SNWL01
- VAT
Szuflada do łóżka SNWL02
wysyłka od 5-10 dni roboczych
243,00 zł299,00 zł
Szuflada łóżka młodzieżowego Colors
- VAT
Szuflada LORL01
wysyłka do 35 dni roboczych
243,00 zł299,00 zł
Szuflada na rolkach LACE LCXL011
- VAT
Szuflada na rolkach LCXL011
wysyłka do 35 dni roboczych
202,00 zł249,00 zł
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć