szuflady

Szuflady

Kuchnia powinna być pomieszczeniem wysoce funkcjonalnym i ergonomicznym. Umieszczone w niej meble kuchenne muszą porządkować wszystkie elementy wyposażenia, w czym zdecydowanie pomogą im nasze szuflady. Pozwalają na wykreowanie wielu użytecznych stref, podwyższających komfort pracy i zdecydowanie ułatwiających gotowanie. Nasze szuflady kuchenne to produkty wielowymiarowe, których rozmiar, stylistykę i budowę można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.


Imponujące możliwości organizacyjne

Nasz sklep internetowy z meblami przygotował ciekawe propozycje dla różnych zestawów mebli. Zróżnicowaliśmy swoje szuflady pod wieloma względami. Odmienne szerokości i wysokości pozwalają im spełniać wiele ciekawych funkcji. Organizery największe i najgłębsze poradzą sobie z przechowaniem kubła na odpady, dużych garnków czy sprzętów kuchennych, podczas gdy te niskie i węższe idealnie uporządkują sztućce oraz drobne przedmioty. Ciekawym pomysłem na efektywne zorganizowanie niewielkiego wnętrza jest zastosowanie szuflady narożnej bądź szuflady zlewozmywakowej. Specjalistyczne systemy naszych produktów dostosują się do dowolnej przestrzeni, nadając jej zupełnie nową rolę. Uzyskana w ten sposób ergonomia wnętrza zostanie szczególnie doceniona w chwilach gotowania – właściwy rozkład szuflad pozwoli wszystko mieć pod ręką, a sprytnie ukryte przedmioty nie zaburzą ładu panującego we wnętrzu.


Specjalistyczne systemy podwyższające komfort użytkowania

Nasze szuflady kuchenne zostały podparte specjalistycznymi systemami, które wpływają na ich użyteczność. Mechanizm blumotion samodzielnie wyhamuje zamykane szuflady, dzięki czemu będą one działać bezgłośnie i delikatnie. Ciche domykanie dodatkowo zabezpieczy całe meble kuchenne zestawy – wyposażone w ten system szuflady nie będą o nie obijać o kanty szafek, w żadnym stopniu nie zarysowując ich powierzchni. Jeszcze bardziej funkcjonalny jest system tip on. Uzupełnione nim meble nie wymagają posiadania żadnych uchwytów – otwiera się je poprzez delikatne naciśnięcie na ich powierzchnię. To rozwiązanie typowo minimalistyczne, warte uwagi ze względu na wysoką estetyczność oraz wygodę. Wszystkie te korzyści można uzyskać także z pomocą innych nowoczesnych systemów – np. popularnych spowalniaczy czy elektrycznych modułów, dodatkowo podwyższających wrażliwość mebli na dotyk. Nasze szuflady kuchenne to propozycje bardzo nowoczesne, które mimo specjalistycznych konstrukcji doskonale sprawdzą się także w pomieszczeniach eleganckich i klasycznych. Bez trudu można dopasować do nich pozostałe meble kuchenne i utworzyć spójną, ergonomiczną aranżację.

Filtry

Cena

176,00 zł - 270,00 zł

Szerokość (cm)

98 - 199

Wysokość (cm)

15 - 21

Głębokość (cm)

43 - 96

Producent

szuflada na pościel
-15%
Arkina Szuflada do łóżka LBLL01
wysyłka 5-10 dni roboczych
185,00 zł219,00 zł
Rozmiary
Szerokość (cm)144,4
Wysokość (cm)20,5
Głębokość (cm)43
Szuflada do łóżka LIBELLE
-15%
Libelle Szuflada do łóżka LBLL01
wysyłka 5-10 dni roboczych
177,00 zł209,00 zł
Rozmiary
Szerokość (cm)144 cm
Wysokość (cm)21 cm
Głębokość (cm)43 cm
Szuflada do łóżka SNWL01
-15%
Szuflada do łóżka SNWL01
wysyłka 5-10 dni roboczych
261,00 zł309,00 zł
Rozmiary
Szerokość (cm)199 cm
Wysokość (cm)19 cm
Głębokość (cm)68 cm
Szuflada do łóżka SNWL01
-15%
Szuflada do łóżka SNWL02
wysyłka 5-10 dni roboczych
270,00 zł319,00 zł
Rozmiary
Szerokość (cm)199 cm
Wysokość (cm)19 cm
Głębokość (cm)68 cm
Szuflada do łóżka SO-09
wysyłka do 10 dni roboczych
239,00 zł
Rozmiary
Szerokość (cm)98
Wysokość (cm)15
Głębokość (cm)96
Szuflada na pościel do łóżka ID-14
wysyłka do 20 dni roboczych
239,00 zł
Rozmiary
Szerokość (cm)140 cm
Wysokość (cm)17 cm
Głębokość (cm)64 cm
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć